Sepet : 0 items - €0.00 0

Amorlu

ABOUT AMORLU

Hakkımızda

AMORLU.COM
Amorlu, seks oyuncakları, iç çamaşır ve BDSM ürünleri satışı gerçekleştiren isviçreli, türk asıllı kadın girişimci bir online seks mağazasıdır. İsviçreli bir şirket olan Amorlu olarak bizler kati gizlilik ve en yüksek düzey müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Geniş ürün paletimiz yaşam tarzı ürünlerinden erotik ürünlere kadar uzanmakta. İstanbul’da bulunan depomuz sayesinde çok kısa sürelerde teslimat gerçekleştirmeyi temin edebiliyoruz. Ayrıca müşterilerimize ücretsiz kargo imkânı sunmaktayız.

Amorlu, yaşam stili ve erotik ürünler sektöründe yüksek kaliteli ürünlere sahip, salt online çalışan bir seks mağazasıdır. Tüm içeriğimizi CE sertifikalı kaliteli ürünler ve avrupa birliği kalite standartları ürünlerden seçtik. Mağazamızda dünya çapında zirve markaların ürünlerinden geniş bir seçenek bulacaksın. İster modern bir bekâr ister macera dolu bir ilişki içinde ol, Amorlu’da doğru seks oyuncağını bulacaksın.
Bizler cinselliği sadece kötü ününden kurtarmak istemiyoruz. Bizler ayrıca tipik sex shoplara gerçek bir alternatif teşkil etmek istiyoruz. Böylece bizler, tüm cinsel yaşam formlarını eşit gören anlayışımızla online mağazamızda, haz odaklı ve otantik cinsellik üzerine aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir ürün paleti sunmak istiyoruz. Cinsiyetinden, cinsel tercihinden, yaşından, kökeninden ve görünüşünden bağımsız olarak burada herkes değer görecektir. Bunun için yargısız ve hiyerarşisiz bir mağaza sağlamak istiyoruz.

Vizyonumuz:
Amorlu’nın vizyonu, her insanın münferit ihtiyaçları ve arzuları doğrultusunda doyurucu bir cinsel yaşam sürdürebilmesi’dir. Herkes cinsel potansiyelini dilediğince kullanmalıdır.

Misyonumuz:
Amorlu olarak bizler, müşterilerimize yüksek kaliteli seks oyuncakları, iç çamaşırlar ve BDSM ürünlerinden oluşan geniş bir ürün seçeneği sunuyoruz.

Online seks mağazamız dışında Amorlu blogunuz, müşterilerimizin ilham alabileceği ve yeni şeyler keşfedebileceği heyecan verici ve eğitici içerikler sunmaktadır.
İster bir ilişkide ol, isterse de yalnız, ister erkek ol, isterse de kadın. Amorlu her ihtiyaca cevap veren uygun ürünleri sunuyor.

Elbette Amorlu sorumluluk bilincine sahip kullanımı da savunmaktadır. Bu nedenle seks oyuncaklarının uzun ömürlü olmasını, bunların size mümkün olduğunca sık ve çok zevk verebilmesini sağlamak üzere bakım ve hijyen ürünleri de sunuyoruz.
Ayrıca baştan çıkarıcı iç çamaşırları alanında da geniş bir ürün seçeneği sunuyoruz. Yeni trendlere anında tepki vermekte ve güncel bir ürün paletine sahip olmaya büyük önem vermekteyiz. Piyasada yeni bir şey varsa, onu bizde bulacaksın.
İstanbul’da deposu bulunan İsviçreli bir online mağaza olan Amorlu olarak bizler, bu sektördeki en kısa teslimat sürelerini sunabilmekteyiz. Aynı zamanda müşteri hizmetlerimiz e-posta ve telefonla sana en iyi hizmeti ve en uzman danışmanlığı sunmaktadır.

Amorlu İsviçreli bir şirket olup, kati surette gizliliği ve en yüksek müşteri memnuniyetini garanti eder. İstanbul’daki depomuz sayesinde çok kısa teslimat süreleri ve en yüksek oranda erişilebilirliği garanti edebilmekteyiz. Hafta içinde paketlerin ertesi gün teslim edilmektedir.
Mağazamızda sorunsuz ve özel hayatının mahremiyetini koruyarak alışveriş yapma imkânı yanında sana sipariş telefon hattı da sunmaktayız. Müşteri hizmetleri çalışanlarımız ister telefonda ister canlı müşteri sohbetinde tercihlerin, soruların ya da siparişlerinle ilgili yaşadığın sıkıntılarla alakalı danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Hotline: +90 (0)530 077 42 74

Zurich: Fehrenstrasse 23 | 8032 Zurich | Switzerland
İstanbul: Abdibey Sokak No:24/B | Kadıköy İstanbul | Turkey
Zurich Phone: +41 (0)78 665 83 79
Istanbul Phone: +90 (0)530 077 42 74
Email: info@amorlu.com

UID: CHE-218.068.642
Mersis No: 1697240373200001

 

Founder:
Ayse Bektas

Banka Bilgilerimiz:

Garanti Bankası | İstanbul Kadıköy Rıhtım Şubesi
Hesap Sahibi: Ayşe Bektaş

Heap No: 443 / 6296397
IBAN: TR77 0006 2000 4430 0006 2963 97

Güvenli Alışveriş

Bizler Amorlu olarak sitemizin güvenliği
256 Bit SSL sertifikası ile sağlanmaktadır.

Gizli Paketleme ve Ücretsiz Kargo

Siparişleriniz içeriği belli olmayacak şekilde,
aynı gün içerisinde kargoya verilir.

Kapıda Ödeme

Siparişlerinizi kapınızda ister nakit
ister kredi kartı ile yapabilirsiniz.

%100 Orjinal Ürün Garantisi

Ürünlerimiz CE sertifikalı avrupa birliği
garantisi altındadır.

Destek ve Sipariş

0530 077 42 74
info@amorlu.com

Copyright © 2017 - 2020 Amorlu.com, Inc. All rights reserved | Privacy Policy | Terms of Use | Sales and Refunds | About Amorlu

Select your currency
EUR Euro