Zevk Attırıcı Madde

Kırmızı biber, sarımsak ya da incirler gibi zevk arttırıcı besinlerin yanı sıra, erotik ve mest edici etkiye sahip birçok ot ve iyi kokan bitkiler vardır.

Ademotu, kuzu kulağı otu, safran bitkisi, kaşık otu, deniz deve dikeni ya da çakır dikeni ve maydanoz, antik çağda ve Orta Çağ’da bile etkili bir afrodizyak olarak kabul edilmiştir. Her şeyden önce günümüzde guarana bitkisinin meyveleri bir uyarıcı olarak kullanılır, çünkü uyarıcı ve canlandırıcı etkisi vardır. Bundan dolayı Guarana, diğerleriyle birlikte, çoğunlukla bitkisel maddelerle beraber, genellikle kaygan jel ve afrodizyak yağlarıyla kullanılır. Shunga Herbal ‘’Cinsel Enerji’’ İksiri de sizin için. Yalnızca nazik bir öpücük yeterlidir ve cildin üzerinde yavaşça bir ısınma hissi oluşur.

Amorlu’da Afrodizyaklar

Yatakta durgunluk mu? Amorlu size gerekli tadı sağlıyor! Bizim geniş ürün yelpazemiz Extase Sensuel, Shunga, Bijoux Cosmetiques ve Love Yourself gibi markalarla çok fazla erotik atmosfer sunar. Ayrıca popüler bir afrodizyak, orgazm arttırıcı kremler olarak adlandırılıyor. Cinsel bölgenizde küçük bir miktar yeterlidir ve hassaslığınız ölçülemez duruma gelir. Partnerin tensel dokunuşları ek olarak bir erotik tesire sahiptir. Amorlu’da afrodizyakları şimdi güvenle ve gizli bir şekilde sipariş edin!

Cinsel Gücü Artıran Krem ve Spreyler Fiyatları ve Modelleri | Amorlu’da

Yorum bırak

Güvenli Alışveriş

Bizler Amorlu olarak sitemizin güvenliği
256 Bit SSL sertifikası ile sağlanmaktadır.

Gizli Paketleme ve Ücretsiz Kargo

Siparişleriniz içeriği belli olmayacak şekilde,
aynı gün içerisinde kargoya verilir.

Kapıda Ödeme

Siparişlerinizi kapınızda ister nakit
ister kredi kartı ile yapabilirsiniz.

%100 Orjinal Ürün Garantisi

Ürünlerimiz CE sertifikalı avrupa birliği
garantisi altındadır.

Destek ve Sipariş

0530 077 42 74
info@amorlu.com

Copyright © 2017 - 2020 Amorlu.com, Inc. All rights reserved | Privacy Policy | Terms of Use | Sales and Refunds | About Amorlu

Select your currency
EUR Euro