Daha Fazla Haz Hissi İçin Uyarıcı Jel

Uyarıcı jel aslında nedir? Bu türdeki çoğu jel vajinal kullanıma uygundur ve sevişme esnasında kadının hassasiyetini ve zevkini arttırmayı hedefler. Çünkü kadınların genellikle doruğa ulaşmada sıkıntı çekmes, az rastlanılan bir durum değildir. Bu noktada, uyarıcı jel yardıma gelir. Fakat bunun yanı sıra, erkeğin en iyi parçasının gücünü ve enerjisini arttırmak ve cinsel zevkini çoğaltmak amacıyla ona yardım etmesi gereken, çok sayıda ürün vardır. Zevk arttırıcı uyarıcı jelin zıttına, penisi hafifçe uyuşturup cinsel ilişkiyi uzatarak, bu sayede boşalmayı geciktirmeyi amaçlayan, geciktirici jel olarak adlandırılan bir jel de vardır.

Uyarıcı Jel | Çeşitli İmkanlar

Uyarıcı dudak parlatıcısından uyarıcı jele kadar, soğutma veya ısıtma jeli gibi afrodizyaktan elde edilen ürünlerin çeşitliliği, hem kadınlar hem de erkekler için çok fazla uyarım sağlar. Her şeyden önce bayanlarda, Lylou Kissable Glamour krem ​​gibi, uyarıcı jel de çok popüler. Meme uçlarına veya dudaklara uygulanır ve daha sonra sevgili  tarafından baştan çıkarıcı bir biçimde öpülebilir. Erkeklerin yaratılışlarında, Velv’Or’dan Manhood penis Delay geciktirici spreyi, dudaklara ve diğer hassas bölgelere karıncalanma hissi verir. Partnerinizin aklını başından almayı gerçekten istiyorsanız, afrodizyak etkili uyarıcı jeli bir kez denemelisiniz.

Amorlu’da Uyarıcı Jel

İster ısıtan uyarıcı jel, ister soğutan uyarıcı jel veya zevk veren uyarıcı jel olsun | Amorlu’da ateşli bölgeleriniz hassasiyetini arttıran ve sizi ateşli dokunuşlara daha da hassas hale getiren birçok ürün bulacaksınız. Bunun yanında, soğutan jel ya da ısıtan jel her şeyden önce, ciltte heyecanlandırıcı ve tahrik edici hisler uyandırır. Fakat aynı zamanda, yağlayıcısı ve uyarım için jeli bir arada olan pratik ürünler, ek olarak coşku ve dayanıklılık sağlayabilir ve böylelikle size ekstra ateşli bir sevişme hazırlayabilir.

Uyarıcı Jel, Kayganlaştırıcı Satın Al Fiyatları ve Modelleri | Amorlu’da

Yorum bırak

Güvenli Alışveriş

Bizler Amorlu olarak sitemizin güvenliği
256 Bit SSL sertifikası ile sağlanmaktadır.

Gizli Paketleme ve Ücretsiz Kargo

Siparişleriniz içeriği belli olmayacak şekilde,
aynı gün içerisinde kargoya verilir.

Kapıda Ödeme

Siparişlerinizi kapınızda ister nakit
ister kredi kartı ile yapabilirsiniz.

%100 Orjinal Ürün Garantisi

Ürünlerimiz CE sertifikalı avrupa birliği
garantisi altındadır.

Destek ve Sipariş

0530 077 42 74
info@amorlu.com

Copyright © 2017 - 2020 Amorlu.com, Inc. All rights reserved | Privacy Policy | Terms of Use | Sales and Refunds | About Amorlu

Select your currency
EUR Euro