Tek ya da İki Kişilik Daha Fazla Eğlence İçin

Bir tavşan vibratör, klasik vibratörden eş zamanlı iç ve dış uyarım özelliğiyle ayrılır ve çok işlevli olarak seks oyuncakları arasından bu zamana kadar beklenmedik bir doruğa ulaştırır. Ekstra kulaklarıyla bir tavşan vibratör, büyük bir kısmı vajinal kanala masaj yaparken, klitorisi ya da anüsü de uyarır. Bu uyarım türü çoğu kadında benzersiz bir hisse neden olur ve cezb edilmiş bir orgazma nadiren neden olmaz. Hatta birkaç model direkte birkaç çubuğu etrafında döndürür ve böylece klitorisin cinsel uyarıcı bölgesini son derece yoğun şımartır.

Sex and the City Sayesinde Yükseliş

Başarılı Tv dizisi Sex and the City’nin sahneye çıkması tavşan vibratörün kesin, ticari ilerlemesini sağladı. Dizide Jack Rabbit Modell olarak anılan dizi karakteri Charlotte York sayesinde, o zamandan beri kuşe kağıtlı dergilerdeki küçük erkek damızlık hayvanın ve erotik online marketlerin yok oluşu düşünülemez bile. Je Joue Fifi-Üç Parmak. Örneğin Je Joue Fifi tavşan vibratör vajinayı içten ve dıştan eş zamanlı olarak uyaran üç tane güçlü motoru olan bir masaj aletidir. Yedi farklı titreşim ve aralık programı ile, kadınlar şoklar veya titreşimler ile dönüşümlü olarak şımartılabilir. İki küçük uç aynı anda veya birbirinden ayrı da kullanılabilir.

Mystim’den tavşan vibratörler, Fun Factory ve Daha Fazlası

Mystim Danny Divido Vibratör, iki ucu, sekiz titreşim modu ve bunun yanı sıra çoklu stimülasyonlar için iki güçlü motorla, TOP 10 Rabbit vibratörlerinden biri olarak görülür. Büyük ucu vajinanın içine kolayca kayarken, küçük ve esnek parçası klitorisi ya da anüsü de yumuşaktan yoğuna şımartır. Fun Factory Paul & Paulina tavşan vibratör, dört yoğun titreşim programı ve iki uyarıcı noktası ile sahibine çifte zevk verir. Oldukça yumuşak olan silikon çok rahat,hoş ve süper cilt dostudur. Oyuncaktaki derin oluklar da yoğun bir haz duygusu sağlar.

Tavşan Vibratörleri, Rabbit Vibratör Modelleri ve Fiyatları | Amorlu’da!

 

Yorum bırak

Güvenli Alışveriş

Bizler Amorlu olarak sitemizin güvenliği
256 Bit SSL sertifikası ile sağlanmaktadır.

Gizli Paketleme ve Ücretsiz Kargo

Siparişleriniz içeriği belli olmayacak şekilde,
aynı gün içerisinde kargoya verilir.

Kapıda Ödeme

Siparişlerinizi kapınızda ister nakit
ister kredi kartı ile yapabilirsiniz.

%100 Orjinal Ürün Garantisi

Ürünlerimiz CE sertifikalı avrupa birliği
garantisi altındadır.

Destek ve Sipariş

0530 077 42 74
info@amorlu.com

Copyright © 2017 - 2020 Amorlu.com, Inc. All rights reserved | Privacy Policy | Terms of Use | Sales and Refunds | About Amorlu

Select your currency
EUR Euro